O nas

onas-rightW czasach wiecznej pogoni, ciągłego biegu, braku czasu, często zapominamy o tym co jest bardzo ważne....o  sobie....i o tym co jemy.

Kuchnia wegetariańska i wegańska jest kuchnią wypływającą z głębi serca. Zwiększa ona odporność i daje siłę do radzenia sobie z wyzwaniami jakie niesie ze sobą życie.

Z wykształcenia jestem technologiem żywienia. Z zamiłowania pasjonatką kuchni roślinnej. Pracowalam w branży gastronomicznej przez wiele lat, gdzie zdobyłam ogromną wiedzę i doświadczenie. Funkcjonowalam między innymi na poważnym stanowisku szefa kuchni oraz w dużej firmie produkującej zdrową żywność, wypieki, ciasta, torty wegańskie i bezglutenowe.


Idąc za wewnętrznym głosem postanowiłam podzielić się z innymi swoimi pomysłami na kuchnie pełną zdrowia, smaku i wartości odżywczych. Pachnącą aromatycznymi naturalnymi,świeżymi ziołami oraz przyprawami. Łącząc naprzemniennie smaki i zapachy orientalnych potraw z odległych krain z nutą ciepłej, bezpiecznej domowej kuchni do której smaku chce się wracać.

PRASAD - jest to moja kuchnia płynąca z wewnętrznej inspiracji i potrzeby dzielenia sie z innymi tym, co zdrowe i smaczne.

Magdalena Lachowicz

Oferta specjalna

W naszej kuchni stosujemy tylko świeze, wyselekcjonowane produkty najlepszej jakości

- nie mrozimy

- nie używamy produktów konserwowych

- nie smażymy na fryturze

- nie dosypujemy glutaminianu sodu

- nie używamy produktów zawierajacych konserwanty i wzmacniacze smaku

- nie korzystamy z kuchenki mikrofalowej

Wiesz co jesz. Jakość za rozsądną cenę. Zapraszamy!

 

Oferta specjalna

UWAGA!!! W poniedziałek 17- 07- 2017 promocja na sałatki zielone. Tylko 10 zł 

Zobacz więcej

Oferta specjalna

Nasze ciastka i batony możecie też kupić za pośrednictwem sklepu internetowego www.goodies4foodies.pl 

Raw ciastka i batony, bez pieczenia, na bazie daktyli i nasion, bez cukru, bez mąki, bez nabiału 100 % naturalne.  Oryginalna receptura w trzech różnych smakach: chałwowe z sezamem, orzechowo- czekoladowe, naturalne ze słonecznikiem.

Szczegóły w zakładce "Słodycze fit"

 

Zobacz więcej