Słodycze Fit

Zapraszamy Państwa do zakupu naturalnych słodyczy dostępnych na miejscu w naszej restauracji a także w wybranych sklepach ze zdrową żywnością.

Słodycze PRASAD charakteryzują się krótką listą naturalnych składników. Zrobione są z nasion i bakalii a słodzone są daktylami. Bez spulchniaczy, mąki, cukru, laktozy i składników z "rodziny E".

Dzięki odpowiedniemu połączeniu wyselekcjonowanych składników udało się nam uzyskać bardzo smaczne, wysokiej jakości produkty. Doskonałe miedzy innymi dla sportowców jaki i dla osób dbających o swoje zdrowie.

 

    1.PRASAD JULIA

baton julia

   2. PRASAD CHAŁWOWY

chałwowe

3. PRASAD CZEKOLADOWO- ORZECHOWY

czekoladowo orzechowe

 

PRALINY CZEKOLADOWO- ORZECHOWE

pral czeko

 

 

Zajmujemy się również pieczeniem wegańskich ciast, których można spróbować w naszej restauracji. W ofercie między innymi szarlotka tradycyjna i jaglana, ciasto czekoladowe bananowe oraz buraczane, tofurnik chałwowy oraz inne. 

 

 

 

O szczegóły zapytaj sprzedawcę tel. 607 118 268

Oferta specjalna

OPINIE

Śliczne miejsce. Przemiła atmosfera. Smaczne jedzonko i szybko podane.

Magdalena Z.

Oferta specjalna

OPINIE

Obsługa bardzo miła i zaangażowana, lokal malutki ale przytulny. Wybór dań niewielki ale najważniejsze, że jedzenie było przepyszne, było to chyba najlepsze wege danie jakie jadłam. Będę wacać! Pod każdym względem jestem miło zaskoczona.

Martyna P.

Zobacz więcej

Oferta specjalna

OPINIE

 

Jestem typowym mięsożercą, ale bardzo smakowało mi jedzenie w tej restauracji :) bardzo miła i zaangażowana obsługa, relaksująca atmosfera (muzyka!), ceny na odpowiednim poziomie. Tak trzymać :)

Piotr Ż.