Słodycze Fit

Zapraszamy Państwa do zakupu naturalnych słodyczy dostępnych na miejscu w naszej restauracji a także w wybranych sklepach ze zdrową żywnością.

Słodycze PRASAD charakteryzują się krótką listą naturalnych składników. Zrobione są z nasion i bakalii a słodzone są daktylami. Bez spulchniaczy, mąki, cukru, laktozy i składników z "rodziny E".

Dzięki odpowiedniemu połączeniu wyselekcjonowanych składników udało się nam uzyskać bardzo smaczne, wysokiej jakości produkty. Doskonałe miedzy innymi dla sportowców jaki i dla osób dbających o swoje zdrowie.

 

    1.PRASAD JULIA

baton julia

   2. PRASAD CHAŁWOWY

chałwowe

3. PRASAD CZEKOLADOWO- ORZECHOWY

czekoladowo orzechowe

 

PRALINY CZEKOLADOWO- ORZECHOWE

pral czeko

 

 

Zajmujemy się również pieczeniem wegańskich ciast, których można spróbować w naszej restauracji. W ofercie między innymi szarlotka tradycyjna i jaglana, ciasto czekoladowe bananowe oraz buraczane, tofurnik chałwowy oraz inne. 

 

 

 

O szczegóły zapytaj sprzedawcę tel. 607 118 268

Oferta specjalna

Oferta specjalna

Zobacz więcej

Oferta specjalna

Nasze ciastka i batony możecie też kupić za pośrednictwem sklepu internetowego www.goodies4foodies.pl 

Raw ciastka i batony, bez pieczenia, na bazie daktyli i nasion, bez cukru, bez mąki, bez nabiału 100 % naturalne.  Oryginalna receptura w trzech różnych smakach: chałwowe z sezamem, orzechowo- czekoladowe, naturalne ze słonecznikiem.

Szczegóły w zakładce "Słodycze fit"

 

Zobacz więcej